O nas

Pomagamy dzieciom uwierzyć w ich możliwości!

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy rodzicami, inżynierami, nauczycielami

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy rodzicami, inżynierami, nauczycielami

Akademia TurboKIDS.pl powstała z miłości do technologii i z miłości do dzieci.

Pochodzimy ze świata nauki: automatyki, inżynierii, kodowania i psychologii, ale jesteśmy też przede wszystkim rodzicami.

Chcemy, by dzieci czuły pewność siebie i wiarę we własne możliwości, by mogły samodzielnie życz i działać kreatywnie w świecie coraz bardziej sterowanym algorytmami.

Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym oswajanie się z robotami, informatyką, logiką i naukami ścisłymi staje się zabawą.

Zapisz się teraz

Przyjaznej atmosfery nie da się zaprogramować. To coś, co się czuje. W naszej Akademii mamy wiele robotów, ale liczą się przede wszystkim ludzie.

A najbardziej — młody człowiek, który przychodzi na pierwsze zajęcia. To może być jeden z tych dni, które zbudują jego przyszłość. Możesz być pewien, że spotka u nas osoby, które potrafią i chcą dzielić się swoją pasją.

PRACA Z PASJĄ

Najważniejszą osobą w Akademii jest Twoje dziecko

TurboKIDS powstało dla dzieci i dzięki dzieciom. Wszystko zaczęło się, gdy któregoś dnia synek założyciela Akademii dołączył do taty składającego kupionego z ciekawości robota Lego.

Ten robot do dziś bierze 'udział' w zajęciach, budząc fascynację naukami ścisłymi u kolejnych dzieci.

Dziś Akademia to zgrany zespół osób o wieloletnim doświadczeniu, przygotowanych technicznie i pedagogicznie do ambitnego zadania, jakim jest wprowadzanie dzieci do świata techniki i informatyki.

Tu Pasja spotyka profesjonalizm.

Dlaczego my?

Bo wiemy jak skutecznie uczyć dzieci

Skuteczne uczenie opiera się na motywacji wewnętrznej, doświadczaniu i zaangażowaniu emocji dzieci. Tylko wtedy przyswajanie wiedzy jest „dobrowolne” i trwałe. Motywacja wewnętrzna to klucz, a my wiemy jak ją obudzić!

Dlaczego my?

Bo mamy idealne warunki do rozwoju

U nas nauka nie odbywa się przez transfer teoretycznej wiedzy do głowy dziecka. W TurboKIDS tworzymy odpowiednie otoczenie i warunki, które pomagają dziecku rozwijać jego naturalne umiejętności poznawcze, eksperymentować, wnioskować i rozwijać wrodzony potencjał. Uczymy w zgodzie znaturą dzieci.

Dlaczego my?

Bo dziecko może się uczyć od 6do 15 lat

TurboKIDS to nie przygoda na jeden rok, lecz całaścieżka edukacyjna, ułożona w przedmioty i poziomy trudności. Dzieci mogą uczyćsię od przedszkola, aż do szkoły średniej, wznosząc się z roku na rok na wyższy poziom. To cała zaplanowana ścieżka kształtowania osobowości i najbardziej pożądanych na rynku pracy umiejętności.

Dlaczego my?

Bo pracę z dziećmi traktujemy jak misję

Dla nas TurboKIDS to nie praca, to misja! To sens naszego życia. Czujemy się odpowiedzialni za przyszłość dzieci, które uczymy. Dzięki właściwemu podejściu i rozumieniu głębokiego sensu tego co robimy, możemy nie tylko uczyć konkretnych umiejętności, ale przede wszystkim kształtować kluczowe umiejętności niezbędne do szczęśliwego życia.

Dlaczego my?

Bo uczymy praktycznie, a nie teoretycznie

Jesteśmy przygotowani merytorycznie, pedagogicznie isprzętowo. Posiadamy bogate zaplecze najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych LEGO® m.in.: WeDo 2.0, Boost, Spike Prime, EV3, a także robotów inarzędzi do nauki programowania: Dash&Dot, Scottie Go, Coding Express. Stawiamy na lekcje „hands-on”, uczące przez tworzenie, doświadczenia i obserwacje, zamiast teoretycznych wykładów.

Dlaczego my?

Bo sami jesteśmy rodzicami,inżynierami, nauczycielami

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy wiedzą, jak dobrze poprowadzić pierwsze spotkanie dziecięcej energii i ciekawości z naukami ścisłymi. Tak budzimy w nich pasję na całe życie.

Dlaczego my?

Bo Twoje dziecko może być świetnym inżynierem

Dlaczego nie? Dzieci nie wiedzą jeszcze, że nauki ścisłe mają opinię ‘trudnych’. Nie mają naszych ograniczeń, nie warto więc ich im narzucać.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Telefon:
530 40 30 36
Email:
info@turbokids.pl