Akademia TurboKIDS

Urodziny jak żadne inne

Ekscytująca przygoda z Dashem i Dotem

icon Wiek: 5-10 lat
icon Czas trwania: 120 min

Zapytaj o termin

EMOCJE GWARANTOWANE

Baw się z Dashem i Dotem

Dash i Dot to roboty jedyne w swoim rodzaju, główni aktorzy imprezy. Szybko wchodzą w interakcje z dziećmi, które instynktownie chcą się od razu nimi opiekować i bawić.

Potrafią bardzo wiele – jeżdżą, rozmawiają, tańczą, świecą, strzelają… mają mnóstwo dekoracji i akcesoriów dodatkowych. Zabawa nie ma granic i zależy tylko od naszej fantazji.

Podczas urodzin proponujemy szereg zabaw i konkurencji np. pokaz mody, wyścigi, mecz, pojedynek rycerski, strzelanie do celu, zbieranie słodyczy, przebijanie balonów, koncert na cymbałkach… Śmiechy i radość nie mają końca.

Sugerowana wielkość grupy dla najlepszej zabawy: 8-10 osób

Ekscytująca przygoda z Dashem i Dotem
ZAPEWNIAMY

Na naszych urodzinach zapewniamy

Zapewniamy

2h szalonej zabawy

Wypieki na twarzach, rysujące się emocje, duch rywalizacji i fantastycznej zabawy… Dzieci XXI wieku potrzebują czegoś wyjątkowego i to właśnie im dajemy.

Zapewniamy

Słodki poczęstunek

Dzieciaki kochają słodycze. Dlatego dbamy by na naszym stole znalazło się wszystko, czego potrzebują: ciasteczka, cukierki, żelki, chrupki, krakersy, paluszki, kubuś waterrr, kolorowe talerzyki, kubeczki, chusteczki.

Zapewniamy

Roboty Dash i Dot

Wiemy jak nowoczesna technologia potrafi fascynować. Obserwujemy to codziennie na zajęciach. Dlatego w ręce dzieci oddajemy „zabawki” najlepsze z najlepszych - interaktywne roboty Dash i Dot sterowane za pomocą aplikacji na tablecie. Ale to nie wszystko. Jest też mnóstwem dodatków do zabaw m.in. wyrzutnia kul, cymbałki, spychacze, łączniki LEGO, rycerskie kopie, dekoracje i przebrania… Pomysłów mamy tyle, że można bawić się cały dzień.

Zapewniamy

Cegły, czyli giga klocki

W naszej sali jubilat i jego gościa znajdą mnóstwo giga klocków. Nie znamy dziecka, które nie byłoby nimi oczarowane. Dzieci szybko podążają w ich stronę by podjąć się budowy domu, wieży czy królewskiego tronu dla jubilata. Ta zabawa angażuje i integruje całą grupę.

Zapewniamy

Komfortowa sala

Duża przestrzeń (blisko 100 m.kw.) daje niesamowity komfort zabawy. Można biegać, jeździć robotami, budować, brać udział w animacjach, czy bawić się na dywanie. Taki klimat sprzyja zabawie.

Zapewniamy

Wesoła kadra

Nad imprezą urodzinową opiekę sprawuje 1-2 animatorów (w zależności od ilości dzieci). Aktywnie dbają, by Jubilat i goście bawili się wyśmienicie. Proponują zabawy i angażują w nie całą grupę. Na bieżąco dopasowują kolejne atrakcje, tak by wyjątkowy jubileusz został w pamięci na długo, a dzieci opuszczały salę z uśmiechniętymi buziami.

Zapewniamy

Medale

Gdy stawka jest o „coś”, rywalizacja zawsze nabiera rumieńców. Wzmaga się doping i chęć być najlepszym. Dlatego proponujemy dzieciom również zabawy turniejowe, a zwycięzców dekorujemy medalami. Wiemy jak wyzwolić emocje i podgrzać atmosferę.

Zapewniamy

Upominki

Wraz z najlepszymi życzeniami, podarujemy Jubilatowi upominek, a gościom przy wyjściu rozdamy kolorowe balony. Minki uśmiechają się same:-)

Opcje dodatkowe

Upominki dla gości
Upominki dla gości

Chcesz podziękować gościom za udział w imprezie? Przygotujemy wyjątkowe upominki. Do wyboru kubki, świecące jojo, worki sportowe, bidony, piłeczki, słodycze i wiele innych.
Cena: 10-20zł /osobę

Tort
Tort

Nie masz czasu biegać za tortem i świeczkami? Zajmiemy się tym. Powiedz nam tylko czego oczekujesz (smak, kształt, dekoracja, napis).
Cena: 75-150 zł

Dłuższy czas zabawy
Dłuższy czas zabawy

Potrzebujesz dłuższego czasu na szaleństwa? Przygotujemy coś ekstra specjalnie dla Jubilata. Przedłuż czas imprezy o dodatkową godzinę i atrakcje.
Cena: 20 zł/ osoba

Opcje dodatkowe nie są ujęte w cenie podstawowej i wymagają dopłaty.

Nasze roboty

Roboty, którymi bawimy się na urodzinach

Dash&Dot
Dash&Dot
Dash
Dash
Dot
Dot
Akcesoria robotów
Akcesoria robotów
OFERTA CENOWA

Skorzystaj z rabatu

499 zł i

(sb-nd, 2h zabawy, 10 os.)
 
Duża Rodzina

Posiadacze karty
Duża Rodzina

-10%
Uczniowie Akademii

Uczniowie Akademii
TurboKIDS

-10%
Zgrana rodzina

Posiadacze karty
ZGrana Rodzina

-10%
Urodziny organizujemy wyłącznie w soboty lub niedziele.
Rabaty nie sumują się
 

Zapytaj o termin