Akademia TurboKIDS

Urodziny jak żadne inne

Urodzinowe wyzwanie z robotami EV3

icon Wiek: 9-12 lat
icon Czas trwania: 120 min

Zapytaj o termin

ZABAWA W SZALONEGO INŻYNIERA

Zbuduj robota i stań do walki

Na tych urodzinach dzieci zmieniają się w szalonych inżynierów. W oparciu o zestawy Lego Mindstorms EV3 zbudują prawdziwe roboty, które wystawią na arenie do walki.

Wtedy zaczynają się ogromne emocje, rywalizacja nabiera bardziej wyrazistego smaku. Wzmaga się doping i trwa zabawa na całego. To kocha każde dziecko.

Zbudować prawdziwego robota ‘sumo’ i stanąć do walki ,to wielka satysfakcja dla każdego dziecka. Takie urodziny wszyscy będę wspominać długo. W ofercie mamy też cały zestaw innych konstrukcji np. formuła F1 i wyścigi, spychacz do rywalizacji na stole turniejowym, kosmiczny łazik, czołg, czy motor… Ty wybierasz!

Sugerowana wielkość grupy dla najlepszej zabawy: 10 osób

Urodzinowe wyzwanie  z robotami EV3
ZAPEWNIAMY

Na naszych urodzinach zapewniamy

Zapewniamy

2h szalonej zabawy

Wypieki na twarzach, rysujące się emocje, duch rywalizacji i fantastycznej zabawy… Dzieci XXI wieku potrzebują czegoś wyjątkowego i to właśnie im dajemy.

Zapewniamy

Słodki poczęstunek

Dzieciaki kochają słodycze. Dlatego dbamy by na naszym stole znalazło się wszystko, czego potrzebują: ciasteczka, cukierki, żelki, chrupki, krakersy, paluszki, kubuś waterrr, kolorowe talerzyki, kubeczki, chusteczki.

Zapewniamy

Lego Mindstorms EV3 i komputery

Na tych urodzinach budujemy wielkie roboty z zestawów Lego Mindstorms EV3. To zupełnie inne klocki niż tradycyjne Lego, a przez to pełne ogromnych możliwości konstrukcyjnych. Wyposażeni w taki arsenał możemy zbudować praktycznie wszystko od robota ‘sumo’ do walki po superszybki bolid F1 na wyścig. Im bardziej ‘szalony’ inżynier, tym ciekawsze konstrukcje.

Zapewniamy

Cegły, czyli giga klocki

W naszej sali jubilat i jego gościa znajdą mnóstwo giga klocków. Nie znamy dziecka, które nie byłoby nimi oczarowane. Dzieci szybko podążają w ich stronę by podjąć się budowy domu, wieży czy królewskiego tronu dla jubilata. Ta zabawa angażuje i integruje całą grupę.

Zapewniamy

Komfortowa sala

Duża przestrzeń (blisko 100 m.kw.) daje niesamowity komfort zabawy. Można biegać, jeździć robotami, budować, brać udział w animacjach, czy bawić się na dywanie. Taki klimat sprzyja zabawie.

Zapewniamy

Wesoła kadra

Nad imprezą urodzinową opiekę sprawuje 1-2 animatorów (w zależności od ilości dzieci). Aktywnie dbają, by Jubilat i goście bawili się wyśmienicie. Proponują zabawy i angażują w nie całą grupę. Na bieżąco dopasowują kolejne atrakcje, tak by wyjątkowy jubileusz został w pamięci na długo, a dzieci opuszczały salę z uśmiechniętymi buziami.

Zapewniamy

Medale

Gdy stawka jest o „coś”, rywalizacja zawsze nabiera rumieńców. Wzmaga się doping i chęć być najlepszym. Dlatego proponujemy dzieciom również zabawy turniejowe, a zwycięzców dekorujemy medalami. Wiemy jak wyzwolić emocje i podgrzać atmosferę.

Zapewniamy

Upominki

Wraz z najlepszymi życzeniami, podarujemy Jubilatowi upominek, a gościom przy wyjściu rozdamy kolorowe balony. Minki uśmiechają się same:-)

Opcje dodatkowe

Upominki dla gości
Upominki dla gości

Chcesz podziękować gościom za udział w imprezie? Przygotujemy wyjątkowe upominki. Do wyboru kubki, świecące jojo, worki sportowe, bidony, piłeczki, słodycze i wiele innych.
Cena: 10-20zł /osobę

Tort
Tort

Nie masz czasu biegać za tortem i świeczkami? Zajmiemy się tym. Powiedz nam tylko czego oczekujesz (smak, kształt, dekoracja, napis).
Cena: 75-150 zł

Dłuższy czas zabawy
Dłuższy czas zabawy

Potrzebujesz dłuższego czasu na szaleństwa? Przygotujemy coś ekstra specjalnie dla Jubilata. Przedłuż czas imprezy o dodatkową godzinę i atrakcje.
Cena: 20 zł/ osoba

Opcje dodatkowe nie są ujęte w cenie podstawowej i wymagają dopłaty.

Nasze roboty

Roboty, którymi bawimy się na urodzinach

CUBECAR
CUBECAR
GOALMAKER
GOALMAKER
DRAGSTER
DRAGSTER
MOMMOTH 2RC
MOMMOTH 2RC
TRIKE
TRIKE
RIPSAW EV3
RIPSAW EV3
SPIRIT
SPIRIT
SNOWMOBILE
SNOWMOBILE
HOTROD
HOTROD
FALKON
FALKON
FUNNYBOT
FUNNYBOT
OFERTA CENOWA

Skorzystaj z rabatu

499 zł i

(sb-nd, 2h zabawy,10 os.)
 
Duża Rodzina

Posiadacze karty
Duża Rodzina

-10%
Uczniowie Akademii

Uczniowie Akademii
TurboKIDS

-10%
Zgrana rodzina

Posiadacze karty
ZGrana Rodzina

-10%
Urodziny organizujemy wyłącznie w soboty lub niedziele.
Rabaty nie sumują się
 

Zapytaj o termin