Akademia TurboKIDS

Urodziny jak żadne inne

Mega konstrukcje filmowych superbohaterów

icon Wiek: 5-10 lat
icon Czas trwania: 120 min

Zapytaj o termin

BAW ŚIĘ ŚWIETNIE

Poczuj się jak filmowy superbohater

Budowanie konstrukcji z klocków LEGO i odgrywanie scenek z kultowymi bohaterami od zawsze fascynuje najmłodszych. Każde dziecko zna takie tytuły jak Star Wars, Batman, Jurassic Park…

Jeśli Twój Jubilat chciałby poczuć się jak filmowy superbohater, to propozycja idealna dla niego. Do wyboru mamy przeszło 30 różnych konstrukcji m.in. Star Wars X-Wing, AT-AT, AT-ST, Batmobile, T-Rex, czołg, bolid F1, helikopter...

Tworzone konstrukcje są ‘żywe’, przez co zabawa jest jeszcze lepsza. Potrafią się ruszać, wydawać dźwięki, reagować na ruch. To prawdziwe działające maszyny z silnikami i sensorami.

Zbudować coś 'prawdziwego' to wielka satysfakcja dla każdego dziecka. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają robo-konstruowanie! Takich urodzin Jubilat i jego goście nie zapomną przez cały rok.

Sugerowana wielkość grupy dla najlepszej zabawy:10 osób

Mega konstrukcje  filmowych superbohaterów
ZAPEWNIAMY

Na naszych urodzinach zapewniamy

Zapewniamy

2h szalonej zabawy

Wypieki na twarzach, rysujące się emocje, duch rywalizacji i fantastycznej zabawy… Dzieci XXI wieku potrzebują czegoś wyjątkowego i to właśnie im dajemy.

Zapewniamy

Słodki poczęstunek

Dzieciaki kochają słodycze. Dlatego dbamy by na naszym stole znalazło się wszystko, czego potrzebują: ciasteczka, cukierki, żelki, chrupki, krakersy, paluszki, kubuś waterrr, kolorowe talerzyki, kubeczki, chusteczki.

Zapewniamy

Lego WeDo 2.0 i tablety

Na tych urodzinach budujemy z edukacyjnych zestawów lego WeDo 2.0 rozszerzonych o akumulatory, programowalny komputer, silniki i sensory. To niezwykłe zestawy do budowania ‘żywych’ robotów. Wyposażeni w takie narzędzia możemy zbudować dosłownie wszystko, od statku Star Wars po dinozaury. Gotowe konstrukcje ożywiamy za pomocą programu przygotowanego na tablecie i zaczynamy zabawę. Wcielamy się w filmowe role i szalejemy!

Zapewniamy

Cegły, czyli giga klocki

W naszej sali jubilat i jego gościa znajdą mnóstwo giga klocków. Nie znamy dziecka, które nie byłoby nimi oczarowane. Dzieci szybko podążają w ich stronę by podjąć się budowy domu, wieży czy królewskiego tronu dla jubilata. Ta zabawa angażuje i integruje całą grupę.

Zapewniamy

Komfortowa sala

Duża przestrzeń (blisko 100 m.kw.) daje niesamowity komfort zabawy. Można biegać, jeździć robotami, budować, brać udział w animacjach, czy bawić się na dywanie. Taki klimat sprzyja zabawie.

Zapewniamy

Wesoła kadra

Nad imprezą urodzinową opiekę sprawuje 1-2 animatorów (w zależności od ilości dzieci). Aktywnie dbają, by Jubilat i goście bawili się wyśmienicie. Proponują zabawy i angażują w nie całą grupę. Na bieżąco dopasowują kolejne atrakcje, tak by wyjątkowy jubileusz został w pamięci na długo, a dzieci opuszczały salę z uśmiechniętymi buziami.

Zapewniamy

Medale

Gdy stawka jest o „coś”, rywalizacja zawsze nabiera rumieńców. Wzmaga się doping i chęć być najlepszym. Dlatego proponujemy dzieciom również zabawy turniejowe, a zwycięzców dekorujemy medalami. Wiemy jak wyzwolić emocje i podgrzać atmosferę.

Zapewniamy

Upominki

Wraz z najlepszymi życzeniami, podarujemy Jubilatowi upominek, a gościom przy wyjściu rozdamy kolorowe balony. Minki uśmiechają się same:-)

Opcje dodatkowe

Upominki dla gości
Upominki dla gości

Chcesz podziękować gościom za udział w imprezie? Przygotujemy wyjątkowe upominki. Do wyboru kubki, świecące jojo, worki sportowe, bidony, piłeczki, słodycze i wiele innych.
Cena: 10-20zł /osobę

Tort
Tort

Nie masz czasu biegać za tortem i świeczkami? Zajmiemy się tym. Powiedz nam tylko czego oczekujesz (smak, kształt, dekoracja, napis).
Cena: 75-150 zł

Dłuższy czas zabawy
Dłuższy czas zabawy

Potrzebujesz dłuższego czasu na szaleństwa? Przygotujemy coś ekstra specjalnie dla Jubilata. Przedłuż czas imprezy o dodatkową godzinę i atrakcje.
Cena: 20 zł/ osoba

Opcje dodatkowe nie są ujęte w cenie podstawowej i wymagają dopłaty.

Nasze roboty

Roboty, którymi bawimy się na urodzinach

AT-AT
AT-AT
X-Wing
X-Wing
Batmobile
Batmobile
AT-ST
AT-ST
T-ReX
T-ReX
Pteranodon
Pteranodon
Ważka
Ważka
Helikopter
Helikopter
Wyścigówka
Wyścigówka
Smarty
Smarty
OFERTA CENOWA

Skorzystaj z rabatu

499 zł i

(sb-nd, 2h zabawy,10 os.)
 
Duża Rodzina

Posiadacze karty
Duża Rodzina

-10%
Uczniowie Akademii

Uczniowie Akademii
TurboKIDS

-10%
Zgrana rodzina

Posiadacze karty
ZGrana Rodzina

-10%
Urodziny organizujemy wyłącznie w soboty lub niedziele.
Rabaty nie sumują się
 

Zapytaj o termin