easy wysiwyg web page generator software

Urodziny z robotami 

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny dziecka? Chcesz sprawić fantastyczną niespodziankę?
Świetnie trafiłeś bo „Robo urodziny” to impreza inna niż wszystkie jakie do tej pory widziałeś.


Robotyka przedszkolaka
Robotyka przedszkolaka

Urodziny z robotami   

Zaskocz swoje dziecko i zaproś na urodziny fantastyczne roboty, które potrafią mówić, grać, tańczyć, śpiewać i rywalizować ze sobą. Proponujemy trzy warianty tematyczne do wyboru:

Robo oblężenie - to niesamowita podróż do czasów średniowiecza, podczas której Jubilat i jego goście dokonają oblężenia zamku. Z pomocą robotów i wyrzutni spróbują zburzyć mury, pokonać smoka, wyzwać złego króla na pojedynek i uratować piękną księżniczkę. Robo oblężenie to gwarancja fantastycznej zabawny i niezapomnianych wrażeń, które zostaną na długo w pamięci Jubilata i jego gości. 

Robo wyścig - to propozycja dla dzieci lubiących rywalizację i adrenalinę. W szranki staną dwie drużyny, które zmierzą się swoimi robotami o tytuł króla wyścigów. Jubilata, gości i ich roboty czeka wiele wyzwań - zbieranie cukierków na czas, przebijanie balonów oraz kulminacyjny punkt wieczoru – turbo wyścig robotów. Niesamowite emocje i fantastyczna zabawa gwarantowane!

Robo konstrukcje – to spotkanie z cyberświatem robotów, podczas którego zdradzimy tajemnice ich konstrukcji i działania. Jubilat i jego goście samodzielnie skonstruują  najprawdziwszego w świecie robota, ożywią go i poddadzą licznym eksperymentom. Kilkanaście konstrukcji do wyboru sprawia, że to świetna propozycja zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Ta opcja daje mnóstwo frajdy i satysfakcji z samodzielnego budowania i zabawy zbudowanym robotem.  Cena: 40 zł /osobę + 150 zł catering (tort, słodycze, napoje, przekąski). Wymagane min. 6 osób. 
Akademia TurboKIDS.pl honoruje kartę ZGranej Rodziny oraz Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom karty oferujemy 10% rabatu.