easy wysiwyg website generator software

"Dobry nauczyciel uczy, najlepszy inspiruje"

Witamy w Akademii TurboKids,

inspirującym laboratorium edukacyjnym, rozbudzającym dziecięce pasje, wyobraźnię i kreatywność.

Zapraszamy wszystkie dzieci na edukacyjną przygodę do cyberświata przyszłości. Zapraszamy do krainy robotów, informatyki, mechaniki i eksperymentów naukowych.

Zapraszamy na nowatorskie zajęcia podczas których wiedzę zdobywa się w najbardziej naturalny sposób, przez własne doświadczenia, obserwacje i wnioski, a nie teoretyczne wykłady.

TurboKids to szansa dla Twojego dziecka na zaszczepienie pasji do nauk ścisłych i ich kontynuacji w dalszym życiu. Poprzez bezpośredni kontakt z robotyką, informatyką i mechaniką pokażemy młodemu geniuszowi praktyczne zastosowanie nauki oraz jej wpływ na otaczający nas świata. Podczas edukacyjnej zabawy na różnorodnych płaszczyznach naukowych, pomożemy dziecku odkryć i zrozumieć jego naturalne talenty i życiowe predyspozycje. Damy szanse na odkrycie tego co kocha, co go interesuje i czemu chciałaby poświęcić swoje życie. Damy szansę na odkrycie swojego życiowego żywiołu.

Informatyka, Robotyka i Mechanika, to dziedziny które zdominowały rozwój naszej cywilizacji. Dziś nikt nie wyobraża sobie życia bez komputerów i elektroniki. Dlatego tak ważne jest aby już teraz zaszczepić w dziecku cyberpasję, która zaprocentuje w dorosłym życiu.  


 Nie zwlekaj i dołącz już teraz do drużyny TurboKids, super doładowanych cyberwiedzą dzieciaków!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół TurboKids.pl

"Nie ma marzeń zbyt wielkich, nie ma marzycieli zbyt małych" - Turbo:-)