web site creator

Kodowanie na dywanie 

Dla ciekawych świata przedszkolaków 
w wieku 5-6 lat.

Zajęcia realizowane w przedszkolach.

Możesz też zorganizować urodziny z robotami
na sali zawab CRS.

Robotyka przedszkolaka
Robotyka przedszkolaka

Inspirująca edukacja przez zabawę  

Kodowanie na dywanie to zajęcia programistyczne z robotami, rozbudzające w niesamowity sposób dziecięcą ciekawość, wyobraźnię i kreatywność.

Program zajęć został starannie przygotowany w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli, dzięki czemu zajęcia są idealnie dopasowane do edukacji najmłodszych. Na tematach podstawy programowej oparto fabułe zajęć. Natomiast sam cel lekcji ukierunkowany jest na naukę programowania z elementami matematyki i języka angielskiego. 

Do nauki wykorzystujemy matę kodowania, zabawne roboty Dash&Dot, tablety i dedykowany maluchom obrazkowy język programowania. Każda lekcja to pasjonująca misja i zadania z różnych dziedzin wiedzy. To także świetna zabawa!

Każda lekcja to ciekawy temat, począwszy od wyjaśnienia dzieciom skąd robot wie co ma robić, poprzez wprowadzenie do świata programowania połączone z misjami i zadaniami z fabułą układną przez dzieci na macie kodowania.  

Zajęcia ukierunkowane są na rozwój umiejętności przydatnych w codziennym życiu jak również  w przyszłej edukacji w szkole. To także świetna zabawa!

Tylko u nas 

1.Niesamowiete zajęcia z robotami, które reagują na głos, potrafią mówić, tańczyć, śpiewać, strzelać z wyrzutni, grać na cymbałkach i rywalizować ze sobą.

2.Praca na macie kodowania z wieloma akcesoriami i pomocami, które urealniają fabułę zajęć. 

3.Programowanie wizualne robotów za pomocą języka obrazkowego stworzonego specjalnie dla dzieci, które uczy analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów .

4. Konkursy z nagrodami motywujące dzieci do rywalizacji i angażowania się w wykonywanie misji i zadań.

Nasze roboty mają bardzo przyjazny wygląd i zachowanie. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki szybko się z nimi zaprzyjaźniają. Oczekują z niecierpliwością na kolejne zajęcia, nie mogąc się doczekać naukowego spotkania z cyberprzybyszami.